Kontakt

/Kontakt
Kontakt2018-12-07T12:56:23+00:00

Vi vil altid gerne høre fra dig!

Tag kontakt til Ekstra Bladet Salg og hør mere om dine muligheder.

AlleFælles Digital Bureau SalgNative & MarketingDigital SalgsledelseAd OpsFælles Support SalgProduktudviklingKommerciel DataTechResearch & InsightsSales Controlling & YieldKontant

alexander

Alexander Kiær

Head of Commercial Data
Tlf.: +45 33 47 24 47
Mobil: +45 27 28 32 83
Email: ak@jppol.dk

Anne Olsen
Elev

Tlf.: +45 33 47 24 27
Email: Anne.Olsen@eb.dk

camilla

Camilla Høgh
Digital Senior Account Manager

Mobil: +45 42 68 52 20
Email: cho@eb.dk

caroline

Caroline Schneider Cronberg

Traffic Manager

Tlf.: +45 33 47 29 64
Mobil: +45 30 10 32 72
Email: csc@jppol.dk

charlotte

Charlotte Bruhn

Traffic Manager

Mobil: +45 31 10 18 95

Email: charlotte.bruhn@jppol.dk

christina

Christina Østerby-Lindstedt

Digital Senior Account Manager

Mobil: +45 53 74 08 99

Email: christina.lindstedt@eb.dk

Dorthe Hansen
Digital Projektleder
Mobil: +45 50 59 93 64
Email: dorthe.hansen@jppol.dk

ilona

Ilona Hirszhorn
Grafiker

Tlf.: +45 33 47 29 50
Email: ilona.hirszhorn@eb.dk

karin

Karin Andersen
Salgskonsulent

Tlf.: +45 33 47 24 43
Email: Karin.andersen@eb.dk

katrine

Kathrine Anker-Svendsen
Programmatic Tech and Inventory Manager

Tlf.: +45 33 47 27 91
Mobil: +45 31 71 53 18
Email: kathrine.anker@jppol.dk

kirsten

Kirsten Falck
Administrationskonsulent

Tlf.: +45 33 47 29 34
Email: kf@eb.dk

Kristoffer Baagøe
Digital Key Account Manager

Tlf.: +45 31 26 74 90
Email: kristoffer.baagoe@jppol.dk

lili

Lilli Velbæk
Salgskonsulent

Tlf.: +45 33 47 20 02
Email: lilli.velbaek@eb.dk

lineg

Line Lercke Grenaae
Traffic & Project Manager

Mobil: +45 25 38 46 37
Email: llg@jppol.dk

lisbeth

Lisbeth Ginderskov
Aviskoordinator

Tlf.: +45 33 47 29 45
Mobil: +45 21 49 13 13
Email: lgi@eb.dk

luchie

Luzviminda Palad (PÅ BARSEL)
DMP & Data Activation Manager 

Tlf.: +45 33 47 25 57
Mobil: +45 30 38 28 79
Email: l.palad@jppol.dk

MariaVoigt

Maria Voigt

Strategic Ad Tech Lead

Mobil: +45 51 56 19 42

Email: maria.voigt@jppol.dk

Majbritt Dooleweerdt
Administrationskoordinator

Tlf.: +45 33 47 25 04
Email: majbritt.dooleweerdt@pol.dk

marianne

Marianne Møgelvang
Projektleder

Tlf.: +45 33 47 24 63
Mobil: +45 53 74 08 28
Email: mm@jppol.dk

mark

Mark Schmidt
Traffic Manager

Tlf.: +45 33 47 21 32
Mobil: + 45 53 74 08 80
Email: mark.schmidt@jppol.dk

martinklitvad

Martin Klitvad

Head of Digital Sales

Mobil: +45 53 74 08 29

Email: martin.klitvad@jppol.dk

Michael Storm
Produktudviklingschef 

Mobil: +45 22 19 26 33

Email: michael.storm@jppol.dk

Mikkel Sloth
Praktikant

Email: Mikkel.Sloth@eb.dk

Mogens Jensen

Mogens Jensen
Digital Senior Account Manager

Tlf.: +45 33 47 22 88
Mobil: +45 21 65 18 01
Email: mj@eb.dk

Morten Juul
Digital Senior Account Manager

Mobil: +45 40 74 59 51

Email: morten.juul@jppol.dk

Morten Kruse Rasmussen

Morten Kruse Rasmussen

Account Manager

Mobil: +45 31 39 49 69

Email: Morten.K.Rasmussen@eb.dk

mikkessl

Mikkel Ais Andersen

Native Redaktør

Email: 

Mikkel.a.andersen@eb.dk

Nikolaj Rottwitt Poulsen
Programmatic Tech & Inventory, Elev

Mobil: +45 28 11 85 68

Email: nikolaj.r.poulsen@jppol.dk

nina

Nina Holroyd
Salgscontroller

Tlf.: +45 33 47 24 94
Mobil: +45 40 50 97 35
Email: nh@eb.dk

Pernille Gammelgaard (PÅ BARSEL)
Programmatic Specialist

Mobil: +45 42 41 11 04

Email:

pernille.gammelgaard@jppol.dk

rasmus

Rasmus Barud Thomsen

Journalist

Email: Rasmus.b.thomsen@eb.dk

Sebastian Fernandez
Native & Marketing Manager

Mobil: +45 27 62 00 92

Email: Juan.S.Fernandez@eb.dk

Sebastian Schelde

Programmatic Manager

Mobil: +45 53 53 00 04
Email: sebastian.schelde@jppol.dk

signes

Signe Skarequist
Director of Digital Sales 

Tlf.: +45 33 47 25 49
Mobil: +45 30 10 33 21
Email: signe.skarequist@jppol.dk

Stephan Bucka Asmussen
Sales Controller
Email: stephan.asmussen@jppol.dk

SorenH

Søren Holmer
Administrationschef

Tlf.: +45 33 47 24 58
Mobil: +45 51 56 19 11
Email: sh@eb.dk

sorenj

Søren Johansen
Head of Ad Ops & Tech
Mobil: +45 31 60 76 60
Email: sj@jppol.dk

thomask

Thomas Kruse
Digital Markedschef

Tlf.: +45 33 47 23 96
Mobil: +45 53 74 08 55
Email: thomas.kruse@eb.dk

Thomas Lue Lytzen

Head of Product Development

Mobil: +45 20 86 93 94

Email: tll@jppol.dk

Trine Larsen
Projektkoordinator

Mobil: +45 25 56 69 76

Email: trine.larsen@eb.dk

vibeke

Vibeke Erthmann
Salgskonsulent

Tlf.: +45 33 47 24 60
Email: ve@eb.dk

camilla

Camilla Høgh
Digital Senior Account Manager

Mobil: +45 42 68 52 20
Email: cho@eb.dk

christina

Christina Østerby-Lindstedt

Digital Senior Account Manager

Mobil: +45 53 74 08 99

Email: christina.lindstedt@eb.dk

Kristoffer Baagøe
Digital Key Account Manager

Mobil: +45 31 26 74 90

Email: kristoffer.baagoe@jppol.dk

mogens

Mogens Jensen
Digital Senior Account Manager

Tlf.: +45 33 47 22 88
Mobil: +45 21 65 18 01
Email: mj@eb.dk

Morten Juul
Digital Senior Account Manager

Mobil: +45 40 74 59 51

Email: morten.juul@jppol.dk

Morten Kruse Rasmussen

Morten Kruse Rasmussen

Account Manager

Mobil: +45 31 39 49 69

Email: Morten.K.Rasmussen@eb.dk

Pernille Gammelgaard (PÅ BARSEL)
Programmatic Specialist 

Mobil: +45 42 41 11 04

Email:

pernille.gammelgaard@jppol.dk

Sebastian Schelde

Programmatic Manager

Mobil: +45 53 53 00 04
Email: sebastian.schelde@jppol.dk

thomask

Thomas Kruse
Digital Markedschef

Tlf.: +45 33 47 23 96
Mobil: +45 53 74 08 55
Email: thomas.kruse@eb.dk

ilona

Ilona Hirszhorn
AD & Office Manager

Tlf.: +45 33 47 29 50
Email: ilona.hirszhorn@eb.dk

mikkessl

Mikkel Ais Andersen

Native Redaktør

Email: Mikkel.a.andersen@eb.dk

Mikkel Sloth
Praktikant

Email: Mikkel.Sloth@eb.dk

rasmus

Rasmus Barud Thomsen

Journalist

Email: Rasmus.b.thomsen@eb.dk

Sebastian Fernandez
Native & Marketing Manager

Mobil: +45 27 62 00 92

Email: Juan.S.Fernandez@eb.dk

Trine Larsen
Projektkoordinator

Mobil: +45 25 56 69 76

Email: trine.larsen@eb.dk

martinklitvad

Martin Klitvad

Head of Digital Sales

Mobil: +45 53 74 08 29

Email: martin.klitvad@jppol.dk

signes

Signe Skarequist
Director of Digital Sales 

Tlf.: +45 33 47 25 49
Mobil: +45 30 10 33 21
Email: signe.skarequist@jppol.dk

sorenj

Søren Johansen
Head of Ad Ops & Tech
Mobil: +45 31 60 76 60
Email: sj@jppol.dk

Thomas Lue Lytzen

Head of Product Development

Mobil: +45 20 86 93 94

Email: tll@jppol.dk

caroline

Caroline Schneider Cronberg

Traffic Manager

Tlf.: +45 33 47 29 64
Mobil: +45 30 10 32 72
Email: csc@jppol.dk

charlotte

Charlotte Bruhn

Traffic Manager
Email: charlotte.bruhn@jppol.dk

mark

Mark Schmidt
Traffic Manager

Tlf.: +45 33 47 21 32
Mobil: + 45 53 74 08 80
Email: mark.schmidt@jppol.dk

sorenj

Søren Johansen
Head of Ad Ops & Tech
Mobil: +45 31 60 76 60
Email: sj@jppol.dk

lineg

Line Lercke Grenaae

Traffic & Project Manager

Mobil: +45 25 38 46 37

Email: llg@jppol.dk

Anne Olsen
Elev

Tlf.: +45 33 47 24 27
Email: Anne.Olsen@eb.dk

kirsten

Kirsten Falck
Administrationskonsulent

Tlf.: +45 33 47 29 34
Email: kf@eb.dk

lisbeth

Lisbeth Ginderskov
Aviskoordinator

Tlf.: +45 33 47 29 45
Mobil: +45 21 49 13 13
Email: lgi@eb.dk

Majbritt Dooleweerdt
Administrationskoordinator

Tlf.: +45 33 47 25 04
Email: majbritt.dooleweerdt@pol.dk

nina

Nina Holroyd
Salgscontroller

Tlf.: +45 33 47 24 94
Mobil: +45 40 50 97 35
Email: nh@eb.dk

SorenH

Søren Holmer
Administrationschef

Tlf.: +45 33 47 24 58
Mobil: +45 51 56 19 11
Email: sh@eb.dk

Michael Storm
Produktudviklingschef 

Mobil: +45 22 19 26 33

Email: michael.storm@jppol.dk

Thomas Lue Lytzen

Head of Product Development

Mobil: +45 20 86 93 94

Email: tll@jppol.dk

alexander

Alexander Kiær

Head of Commercial Data

Tlf.: +45 33 47 24 47

Mobil: +45 27 28 32 83

Email: ak@jppol.dk

luchie

Luzviminda Palad (PÅ BARSEL)

DMP & Data Activation Manager

Tlf.: +45 33 47 25 57

Mobil: +45 30 38 28 79
Email: l.palad@jppol.dk

katrine

Kathrine Anker-Svendsen
Programmatic Tech and Inventory Manager

Tlf.: +45 33 47 27 91
Mobil: +45 31 71 53 18
Email: kathrine.anker@jppol.dk

MariaVoigt

Maria Voigt

Strategic Ad Tech Lead

Mobil: +45 51 56 19 42

Email: maria.voigt@jppol.dk

Nikolaj Rottwitt Poulsen
Programmatic Tech & Inventory, Elev

Mobil: +45 28 11 85 68

Email: nikolaj.r.poulsen@jppol.dk

Dorthe Hansen
Digital Projektleder

Mobil: +45 50 59 93 64
Email: dorthe.hansen@jppol.dk

marianne

Marianne Møgelvang
Projektleder

Tlf.: +45 33 47 24 63
Mobil: +45 53 74 08 28
Email: mm@jppol.dk

Stephan Bucka Asmussen
Sales Controller
Email: stephan.asmussen@jppol.dk

karin

Karin Andersen
Salgskonsulent

Tlf.: +45 33 47 24 43
Email: Karin.andersen@eb.dk

lili

Lilli Velbæk
Salgskonsulent

Tlf.: +45 33 47 20 02
Email: lilli.velbaek@eb.dk

vibeke

Vibeke Erthmann
Salgskonsulent

Tlf.: +45 33 47 24 60
Email: ve@eb.dk